• Začiatok školského roka

• Oznamujeme rodičom a žiakom, že slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024 sa začína 4.septembra 2023 o 8,00 sv. omšou vo farskom kostole. Po svätej omši sa žiaci zhromaždia vo vestibule školy. Po spoločnom privítaní pôjdu do tried.

V utorok 5.9.2023 majú všetky ročníky 4 vyučovacie hodiny.

Od 6.9.2023 sa vyučuje podľa rozvrhu.

Jedáleň vydáva obedy pre žiakov od 5.9.2023. Prihlášku do jedálne dostanú žiaci 4.9.2023. Rodičia prvákov musia zakúpiť čipy v školskej jedálni.

Od 1.9.2023 sa zvyšuje poplatok za školský klub na 10 €.

• Zachytené objektívom

• O pár dní sa otvoria brány našej školy pre žiakov. Dúfame, že sa všetci tešia a hlavne prváci sa už nevedia dočkať. Pred otvorením školskej brány si možete pozrieť krátku prezentáciu, čo všetko robili deti v školskom klube.

• Čo budú potrebovať prváčikovia

• Peračník:

• dve mäkké ceruzky, guma, strúhadlo, pastelky, pero bude potrebné až od októbra (tornádo, stabilo, klasické atramentové pero s pierkom a bombičkami...).

Prezuvky:

• nie sú vhodné šľapky, ani obuv s čiernou podrážkou.

Výtvarná výchova:

• veľké výkresy 10ks, malé výkresy 20 ks, farebné papiere (klasické mäkké, ale tiež je výborné ak majú aj tvrdšie farebné papiere), štetce (plochý, tenší, širší), vodové farby alebo tempery, fixky, voskové pastelky, nádobka na vodu, obrus na stôl, handrička, zástera alebo tričko, lepidlo, plastelína, nožnice.

Telesná výchova:

• vrecúško na telesnú, cvičky alebo tenisky s bielou podrážkou, tričko, krátke nohavice, tepláky, mikina.